czwartek, 1 stycznia 2015

goodbye 2014!

 Rok 2014 mamy już za sobą, witam Was po raz pierwszy w roku 2015, co wciąż jeszcze do mnie nie dociera i zapewne minie chwila, zanim się to zmieni. Przychodzę z podsumowaniem, bo bardzo je lubię, ale w tym roku wyjątkowo bez planów i postanowień, stwierdziłam, że najlepiej zostawić je dla siebie, bo zawsze, gdy się nimi z kimś dzielę, nic z nich nie wychodzi.
Jestem naprawdę zadowolona z minionego roku, był pełen dobrych rzeczy, otworzyłam się, ograniczyłam kontakt z osobami, które wnosiły do mojego życia zbyt wiele komplikacji, starałam się spełniać marzenia w miarę moich możliwości. Oprócz tego robiłam wiele zwykłych, codziennych rzeczy, które wywoływały uśmiech na mojej twarzy. Nie mówię, że był to rok idealny, bo widzę wiele rzeczy, które mogłabym zrobić, a nie zrobiłam, jednak nie zamierzam tego rozpamiętywać, bo przede mną kolejna czysta karta i trzysta sześćdziesiąt pięć dni do konstruktywnego wykorzystania. Postaram się ich nie zmarnować!

Był to dobry rok ze względy na częstsze niż zwykle wyjazdy w góry, które kocham i odnajduję w nich cząstkę siebie. Udało mi się odwiedzić latem Dolinę Pięciu Stawów, a następnie jesienią, a nawet zimą! (o czym więcej napiszę wkrótce) Morskie Oko. Były to niezapomniane chwile, mam nadzieję, że w tym roku uda mi się bywać tam jeszcze częściej! Myślę, że jest to możliwe do zrealizowania, bo odkryłam, że wcale nie jestem uzależniona od rodziny jeśli chodzi o takie wyjazdy, bo wszystko da się zrealizować na własną rękę!
Spełniłam kilka rzeczy z mojej listy. Byłam na koncercie, na przedstawieniu baletowym, kupiłam coś w sklepie z używaną odzieżą, a następnie tak pokochałam te sklepy, że sieciówki mnie znudziły, dostałam lustrzankę i jest to moja najcenniejsza rzecz... Poza tym moim największym sukcesem jest Porcelanowa Marionetka, rok temu wcale nie spodziewałam się, że będę teraz pisała kolejne podsumowanie. Jeszcze nigdy nie prowadziłam żadnego bloga tak długo jak tego, jeszcze nigdy nie cieszyłam się tam bardzo z każdego nowego komentarza, nowej obserwacji. Nigdy też nie spodziewałam się, że będę miała tak wielu wspaniałych czytelników. Tak, zdecydowanie to mój największy sukces!

21 komentarzy:

 1. Cieszę się, że był to dla Ciebie dobry rok - życzę Ci, aby przyszły był jeszcze lepszy! :)
  Ja za to nie bardzo odnajduję się w górskim klimacie. Blog to zdecydowanie duży sukces. :)

  http://diadree.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również uwielbiam góry, w tym roku byłam w nich tylko raz, ale za to w pięknych Tatrach <3 Ja również uwielbiam lumpeksy <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  www.megmyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam czytać takie podsumowania! Cieszę się, że ten rok był dla Ciebie tak dobry i życzę tego, aby 2015 był co najmniej taki sam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę wyjazdu w góry.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też tak mam, że kiedy dzielę się z kimś swoimi postanowieniami to nigdy to nie wychodzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Blog to wspaniała rzecz! :)gdy wiesz, że Cię ktoś czyta i cieszy się z każdego nowego postu. śliczne zdjęcia
  gratuluję!

  positivelittlethink.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia! Niestety ubolewam, bo mam w góry ponad 500km . Ahh, ale życzę Ci abyś spełniła marzenia i bywała tam jeszcze częściej :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę Ci, żeby 2015 rok był jeszcze lepszy niż poprzedni :)

  http://beautifuldreams29.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie, że dostałaś lustrzankę. ;) Ja mogę o niej tylko pomarzyć..
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  hollyandholly1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie też ubiegły rok był fantastyczny :) i sobie i Tobie życze żeby ten był tak samo pozytywny! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładne zdjęcia, jesteś przepiękna ! :O
  Oby rok 2015 był dla Ciebie pomyślny ♥
  Zapraszam na mojego bloga ♥
  www.blog017.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie cieszę się, że mamy już nowy rok ;c

  OdpowiedzUsuń
 13. Pojechałaś sama w góry ? :) Bo ja nie jestem w stanie nakłonić kogokolwiek do takiego przyjemnego wyjazdu i rozważałam taką kwestie. Dlatego pytam, miło byłoby się czegoś dowiedzieć ^^

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękne zdjecia. To był cudowny rok. Udanego 2015 ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudne zdjęcia :)) Życzę Ci aby w 2015 wszystko poszło zgodnie z Twoimi myślami :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!