sobota, 14 listopada 2015

life is worth living

Zawsze kiedy klikam przycisk "Nowy post" w bloggerze, w mojej głowie jest masa myśli, które chciałabym ładnie ubrać w słowa. Ale czasem tak prosta czynność potrafi przeróść nawet najbardziej doświadczonego blogera, a więc co dopiero mnie, jeszcze tak raczkującą w tej dziedzinie. Już jako uczennica podstawówki czułam potrzebę przelewania swoich myśli na papier, co teraz skutkuje sześcioma zapisanymi pamiętnikami. Miałam przerwy w prowadzeniu dzienników, ale zawsze do tego wracam. To niesamowite, że w dowolnej chwili mogę otworzyć zeszyt na dacie sprzed kilku lat i na nowo poczuć te same emocje, które towarzyszyły mi podczas zapisywania tamtych wydarzeń. Blog jest dla mnie nieco uproszczoną wersją moich pamiętników, bo nie zapisuję tu wszystkiego tak bardzo bezpośrednio jak tam, nie umiem dzielić się absolutnie wszystkim, nawet nie chcę tego robić, ale jest lepszy pod tym względem, że oprócz treści zawiera również zdjęcia. Kiedy spoglądam na moje pierwsze posty, sama nie mogę uwierzyć, jak bardzo wszystko się we mnie zmieniło, choć to przecież zaledwie dwa lata. Prawie nic, a jednak tak dużo. Jestem bardzo ciekawa, jak to będzie za pięć lat wrócić do tego, co było siedem lat temu. Muszę gdzieś sobie zapisać, by to zrobić i dostrzec te wszystkie zmiany.
16 komentarzy:

 1. jak ty niesamowicie wychodzisz zawsze na zdjęciach :) Aż bije od ciebie tak spokój, niesamowite :) Strasznie Ci zazdroszczę że pisałaś takie pamietniki, to wielki skarb ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. lovely outfit! you look so pretty!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądasz na tych zdjęciach. Czy tytuł posta jest specjalnie napisany, bo tak brzmi tytuł nowej piosenki J. Biebera? ^^
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tez pisalam przez wiele lat pamietniki, ale nie wszyscy umieli uszanowac moja prywatnosc, zrobily sie z tego same problemy i zrezygnowalam :)/K

  OdpowiedzUsuń
 5. ja kiedyś uwielbiałam pisać, teraz wolę mówić przez zdjęcia :)
  śliczne fotki jak zwykle!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam tak samo jak Ty klikając w pole "nowy post" ;)
  Wyglądasz przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Od zawsze uwielbiałam również pisać, ale czułam potrzebę, że muszę przelać to na kartkę papieru lub chociażby w poście na nowej karcie bloggera. Czasami chociaż trudno zabrać się za napisanie, kiedy dopada mnie brak weny. :)
  Śliczne zdjęcia, jak zawsze! :*

  PIANKAOFSTYLE.BLOGSPOT.COM-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uroczy sweterek :) Ja też planuję pisać dziennik, kiedyś lubiłam to robić, jednak długi czas tego nie prowadziłam, chyba pora wrocić do pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kocham pamiętniki, a szczególnie czytać je z kiedyś :) Ślicznie wyglądasz :)

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Przejrzałam kilka ostatnich postów i muszę przyznać, że cudowne masz zdjęcia! Zakochałam się *o*

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładny sweter! :) Zapraszam, melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja kiedy czytam swoje stare pamiętniki czuję po prostu zażenowanie :D

  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!