niedziela, 22 lipca 2018

mój idealny zestaw na lato

Jak tu nie kochać sklepów z używaną odzieżą, kiedy oferują nam takie perełki jak sukienka widoczna na zdjęciach? Długo zwlekałam z kupnem długiej sukienki, choć w sklepach pojawiły się one już dawno temu. Ja jednak zachwycałam się nimi z daleka, nie będąc pewna, czy jest to coś niezbędnego w mojej szafie. Ciucholandy jak zwykle przyszły mi z pomocą w takiej sytuacji, bo zdecydowanie lepiej jest wydać kilkanaście złotych na rzecz, która może przeleżeć w szafie kolejnych parę lat, niż kilkadziesiąt. 
Pokochałam tę długość sukienek i mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jeszcze kilka w równie przystępnych cenach. Wyobrażam sobie jak świetnie by się sprawdziła na wakacjach nad morzem, jednak o tym na razie mogę jedynie pomarzyć, ale może kiedyś! Tak samo nie wyobrażam sobie wakacji bez tego kapelusza, choć mam go już w szafie od dobrych kilku lat. 
W skrócie, dzisiejsza stylizacja to idealny zestaw na lato!
Nawiasem mówiąc, ubrana w tę sukienkę, z kapeluszem na głowie, poczułam się jak Ania z Zielonego Wzgórza, co może mieć niewiele wspólnego z wyglądem, lecz więcej z moją ostatnią obsesją na punkcie serialu Ania, nie Anna.


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz!

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!