niedziela, 29 stycznia 2017

surprise surprise

Gamiss bag | H&M boots, shorts | second hand coat, blouse

Lubię niespodzianki. Czasem też lubię podejmować spontaniczne decyzje.  A kiedy połączyć te dwie rzeczy ze sobą, może wyjść coś zupełnie niespodziewanego. Na rzecz absolutnie wcześniej nieplanowaną zdecydowałam się wczoraj rano, kiedy po otwarciu oczu stwierdziłam, że w zasadzie to dobry dzień, by kupić bilet powrotny do Krakowa na za dwie godziny. Pakowanie się może było trochę pospieszne, ale na szczęście niczego nie zapomniałam. Ponad sześć godzin w pociągu, później jeszcze dojazd autobusem do domu i byłam na miejscu. Mina mojego brata, kiedy mnie zobaczył w swoim pokoju była dowodem na to, że niespodziewane powroty są czasem dużo lepsze od tych od dawna zaplanowanych. 
Uwielbiam wracać do domu. Uwielbiam patrzeć na zegarek i odliczać, za ile godzin będę na miejscu. Myślę, że spontaniczność w życiu jest dobrą rzeczą. Z całą pewnością lepszą niż jej całkowity brak. Sytuacje takie jak ta tylko upewniają mnie w tym przekonaniu. Dla mnie to bardzo miła odmiana od codzienności, w której niestety charakteryzuję się nadmiernym myśleniem i analizowaniem wszystkiego. Dobrze być tu z powrotem! A resztki śniegu i ostatnie mroźne dni, które mnie przywitały są tym, czego było mi trzeba (mnie i moim zdjęciom)!


13 komentarzy:

 1. Spontaniczne powroty o tak! Ja sama pamiętam jak przyjechaliśmy bez zapowiedzi z Karolem z Anglii tydzień wcześniej niż mówiliśmy :) Szczęście w czystej postaci :) Poza tym chciałam powiedzieć, że pięknie Ci w niebieskim :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Właśnie zauważyłam, że kiedy nie sięgam po czarny kolor, zastępuje go własne niebieski we wszystkich odcieniach i cieszy mnie to niezmiernie, bo choć czarny jest wygodny, może też przytłoczyć :)

   Usuń
 2. Spontaniczność odmienia jakoś codzienność i to jest niesamowite. :D Świetne zdjęcia!

  WWW.PIANKAOFSTYLE.PL-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładna kurteczka i bardzo ciekawy kolorze, ogólnie zestaw utrzymany w świetnych kolorkach, pięknie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spontaniczne decyzje przeważnie są najlepsze, chociaż przyznaję, że sama nie potrafię ich pchać w kierunku realizacji. A szkoda, bo jak widać- warto! :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowne zdjęcia i przepiekna torebka! :)
  spontaniczność jest dobra, pod warunkiem jeśli przynosi dobre rzeczy a nie złe, jak np. spontaniczna jazda stopem z obcymi czy impreza w nieznanym towarzystwie. A dom to najlepsze miejsce na świecie, radość bliskich gdy widzą cię bez zapowiedzi to super uczucie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niesamowite jak można docenić rodzinną miejscowość w momencie, gdy opuszcza się ją na dłuższy okres czasu :)

   Usuń
 6. Ja też uwielbiam wracać do domu, to cudowne uczucie :)
  Pięknie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 7. Really nice,Amazing total look
  I love so much this your looking:)
  Regards.
  Shopafford.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny kolor kurtki, taki nieoczywisty niebieski! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!