środa, 28 grudnia 2016

if the sun don't shine on me today

 second hand jacket | Zara jeans | Zaful sweater | Gamiss socks

Spóźniłam się z życzeniami świątecznymi, ale tak to jest, kiedy wraca się do domu po miesięcznej nieobecności, zwłaszcza na Boże Narodzenie, kiedy jest cała masa rzeczy do zrobienia. Mam jednak nadzieję, że spędziliście je w równie cudownej, rodzinnej atmosferze jak ja. Moja ostatnia podróż pociągiem ciągnęła się w nieskończoność (także dlatego, że było godzinne opóźnienie), ostatnie dwie godziny spędziłam obserwując powoli poruszającą się kuleczkę na mapie w nawigacji telefonicznej. Bardzo polecam, czas od razu płynie szybciej, a i widzimy, że kilometrów naprawdę ubywa!
Cudownie jest znowu być w swoim pokoju i spać w swoim ulubionym łóżku. Ciężko mi uwierzyć, że już za miesiąc kończy się pierwszy semestr na studiach, czy tylko mnie ten czas tak szybko mija? Mama mnie straszy, że po dwudziestce będzie jeszcze gorzej, a data urodzin zbliża się wielkimi krokami. Aaaaaaaaa! Chętnie zatrzymałabym czas w tym miejscu, w którym jestem obecnie, by nacieszyć się trochę dłużej rodzinną miejscowością i nie stresować nadchodzącą sesją egzaminacyjną. Nawet po tych trzech miesiącach, studia nadal są dla mnie nowością. Ale może za dwa lata przyzwyczaję się do tego, że studia są czymś całkowicie dobrowolnym i odważę się opuścić jakiś wykład, bo jak na razie mam wrażenie, że jestem jedyną osobą, która jest obecna na każdym!


6 komentarzy:

 1. Mnie mama też straszy, że po 20 też będzie czas szybciej uciekał:D
  Pięknie wyglądasz!

  Mój blog - klik! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna stylizacja
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, pewnie sama bym się bała opuszczać wykłady :) ja w tym roku też miałam mało czasu, a teraz odpoczywam choć dopadła mnie choroba i bardziej się męczę niż odpoczywam. Święta zleciały zdecydowanie za szybko, już chcę następne c; i śnieg chcę!

  a look fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pilna studentka z Ciebie :) Ale to dobrze, nie będziesz miała problemów z nauką, gdy będziesz się do tego przykładać solidnie i regularnie chodzić na zajęcia :) Szczęśliwego Nowego Roku! :*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!