czwartek, 24 marca 2016

Is it spring already?

 Mam wrażenie, że wiosna jest tą najbardziej przez wszystkich oczekiwaną porą roku, kiedy po ponurej końcówce zimy oczekujemy choćby najmniejszego śladu zieleni. A jeśli nie, na pewno jest tak w moim przypadku. Dziękuję Wam za wszystkie komentarze pod ostatnim postem, w których radziliście mi odnośnie skrócenia włosów. Jak widać - pozostały wciąż takie same. Bo choć przez około dwadzieścia cztery godziny czułam się przekonana, że jest to to, czego naprawdę chcę, to jednak jak na razie czuję się do nich trochę za bardzo przywiązana i nie byłabym w stanie ich obciąć. Tak jest na dzień dzisiejszy, kto wie, co stanie się w przyszłości.
Czuję, że już tak dawno nie było słońca na moich zdjęciach! Kiedy świat z powrotem budzi się do życia, robię to razem z nim. Naprawdę, mam wrażenie, że przez ostatnie kilka miesięcy jedynie... wegetowałam. Nie zauważyliście tego po moich poprzednich wpisach? Ja w każdym razie to dostrzegam i cieszę się, że wiosna obudziła się razem ze mną. Wiosna - podobno czas zmian. Jedyną zmianą jaką wprowadzam jest zmiana samej siebie. Niby tak ogólne stwierdzenie, a jednak dla mnie bardzo konkretne.
Nie mogę aż się napatrzeć na te zielone pąki za mną. Dają mi one tyle radości! Jeśli o mnie chodzi, naprawdę nie potrzebuję wiele do szczęścia i chciałabym to szczęście przekazywać też innym. Czy uśmiechnęliście się na widok tego skrawka zieleni? :)

14 komentarzy:

 1. oj tak, wiosenne plenery do zdjęć to jest to. Też tęsknię za zielonymi krzaczkami :(


  śliczne buty<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia :) Ach, wiosna jest najpiękniejszą porą roku (mówię tak o każdej porze roku, ale cii). Uwielbiam czas, gdy przyroda budzi się do życia; kiedy wszystko wokół staje się kolorowe. Czuję wtedy tak wspaniały napływ energii! Od razu człowiek jest szczęśliwszy :)

  http://inna-mysl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. wiosna jest moją ulubioną porą roku, ale taka już konkretna wiosna. Narazie na zmiane wieje i pada, przynajmniej u mnie :(/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 4. Czuć wiosnę z tych zdjęć :) Takie świeże, słoneczne! Piękne.
  Wesołych świąt życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stęskniłam się za wiosną i słoneczkiem! :)
  _________
  Pozdrawiam, minimalistyczna :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Pogoda jak dla mnie idealna, slicznie wygladasz :)

  natuuuu-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja czekam na liście, których jeszcze nie ma :c
  Piękne zdjęcia ♥
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jestem przeszczęśliwa, że wiosna już zawitała, to zdecydowania moja ulubiona pora roku!
  I jak zwykle - pięknie wyglądasz kochana:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pogoda idealna aby założyć płaszczyk. Uwielbiam tą porę roku.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!