sobota, 13 lutego 2016

I'm never the one

Bezsilność to najgorsze uczucie na świecie. To uczucie nie towarzyszy mi wcale tak często, ale kiedy już się pojawia, nie potrafię sobie z nim poradzić. Opublikowałam post już wczoraj, ale oczywiście coś zepsułam i nie potrafiłam w żaden sposób tego naprawić. Próbowałam na wszelkie sposoby, ale są problemy, których nie da się od razu rozwiązać. Trzeba odpuścić na pewien czas i spróbować ponownie później. A ja nie lubię odpuszczać.
Choć może dobrze się stało, bo wczoraj chciałam Wam przekazać bardzo wiele, ale nie potrafiłam ubrać tego w słowa. Znowu ta bezsilność. Wczoraj mnie wręcz prześladowała. Więc może dobrze, że odpuściłam, przespałam się i obudziłam rano z nową energią. W ogóle powiem Wam, że wymyśliłam sobie coś szalonego. Dopisałam sto pierwszy punkt do mojej listy rzeczy, które chcę zrobić w życiu, bo po co się ograniczać okrągłą setką? Przecież marzenia są nieskończone!

101. Zrobić szpagat

Kiedy tak na to patrzę, brzmi to nieco abstrakcyjnie, ale balet zawsze był moim największym marzeniem i zrobienie szpagatu to taka jego nędzna namiastka. Ale nie śmiejcie się, idzie mi całkiem nieźle, na pewno się pochwalę, jeśli uda mi się osiągnąć ten cel ;)


14 komentarzy:

 1. Prześlicznie wyglądasz :) Nie martw się, każdy czasem ma takie dni, w których czuje się kompletnie bezsilny i zdołowany. Ten stan na pewno minie. Po prostu odpędź negatywne myśli i zajmij się czymś pożytecznym :) Powodzenia ze szpagatem! Moje największe osiągnięcie sportowe to dotknięcie kolana czołem :D

  INNA MYŚL [blog] | MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak, bezsilność to jednoz najgorszych uczuc/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 3. bluza mi sie podoba
  http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. też marzyłam o zrobieniu szpagatu, jednak nigdy mi to nie wyszło :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia ze szpagatem :P No i masz piękne włosy !!

  OdpowiedzUsuń
 6. great look!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bezsilność jest okropna... Ja też chciałabym umieć szpagat! :D

  ♥by-sylwia.blogspot.com♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy dopada mnie bezsilnosc od razu nie mam checi na nic...

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli ma się marzenia, trzeba je realizować :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!