AUTORKA

 Wiadomość do Ciebie:
Hej! Naprawdę miło mi, że tu jesteś i zatrzymałeś się na dłużej, mam nadzieję, że zostaniesz jeszcze przez jakiś czas! Każdy nowy czytelnik dodaje mi motywacji i chęci, a każdy wartościowy komentarz wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Co dalej zrobisz z tą informacją? Podjęcie decyzji należy do Ciebie!

O mnie:
Prawda jest taka, że bardzo nie lubię i nawet nie umiem opisywać samej siebie, dlatego ta zakładka nie istniała przez pół roku. Stwierdziłam jednak, że najwyższy czas ją założyć! Mam na imię Klaudia, urodziłam się 23 stycznia 1997 roku i bardzo lubię ten rocznik. Uczę się w jednym z krakowskich liceów, licząc na to, że moje prawdziwe powołanie samo mnie znajdzie i pewnego dnia zapuka do moich drzwi. Nie lubię podejmować decyzji, jestem bardzo niezdecydowana. Skrupulatnie staram się wypełniać wszystko z listy, która zawiera prawie sto rzeczy, jakie chciałabym zrobić w przyszłości. Wierzę, że mi się to uda. Mój blog jest miejscem, gdzie mogę rozwijać moje dwie pasje: pisanie i fotografię. Fotografią interesuję się od niedawna i dopiero uczę się współpracować z aparatem. Pisanie towarzyszy mi od dawien dawna i jest to coś, z czym jestem bardzo związana. Nie jestem w tym zbyt dobra, ale naprawdę to lubię.
Więcej o tym, dlaczego prowadzę mój blog, można przeczytać TUTAJ.
Jestem nieśmiała i skryta, o czym więcej pisałam TUTAJ.
Staram się cieszyć życiem i optymistycznie myśleć o przyszłości, ale wiadomo, nie zawsze się udaje.

4 komentarze:

 1. Czytając początek miałam wrażenie, że piszesz o mnie! I to dosłownie. Jedyne co mi się nie zgadzało to data urodzenia i liceum - ja technikum. Cieszę się, że znalazłam Twój blog ;)
  Życzę powodzenia w dalszym blogowaniu i pozdrawiam! =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ Ty bardzo fajnie piszesz! ;)
  Ja również należę do osób, które nie lubią podejmować decyzji :) Nie jestem w tym dobra bo za dużo analizuję ;)
  Pisać o sobie jest dosyć trudno, ale ja osobiście lubię gdy mogę wejść w taką zakładkę na blogu i zobaczyć kto do nas pisze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto Ci robi taki ładne zdjęcia?? :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i bezinteresowną obserwację. To bardzo motywuje! ♥

Szablon wykonany przez Tyler / Enjoy!